24.11.06

Reportazh 1997-2007

Reportazh 1997-2007 Retrospektive e viteve te erreta. Histori,dhimbje e shume kujtime. Nga po vijme e ku po shkojme. Montazhi i bere ... tutti » nga Aurel Muçaj.

7 commenti:

Anonimo ha detto...

TURP,TURP,TURP Per Shqiperine dhe Shqiptaretqe Shkaterruan Shtetin dhe vendin e tyre. Trishtim i madh te shohesh ato fytyra Kriminelo IDIOTE Haxhi Qamile te cilat pohojne se per tu vetmbrojtur rrembyen armet dhe Shkaterruan Shtetin Shqiptar. O Zot a thua jane gjalle akoma ato GOMARE. Se paku te kene kuptuar ate qe bene. Deri kur do vuaj Shqiperia jone nga Haxhi Qamilet dhe revolucionaret katundare injorante.
Zot Shpetoje vendin tim nga INJORANCA.

berti ha detto...

TURP,TURP,TURP per ty qe ke shkruajtur keto fjal per shqiptaret. un mendoj qe ajo qe ndodhi ne shqipri ne 1997 nuk ishim ne ata qe e shkatrruam vendin ton. ata ishin shtetet e bashuara,per nje arsije te vetme qe armatimi jon te shkoj ne kosov, qe kosovaret te armatoseshin, ne duhej qe ta ndihmonim kosven por pa u perhapur lufta ne ballkan. e kupton tani no pak apo jo. PERSHENDES TE GJITH SHQIPTARET DHE KOSOVARET KUDO QE NDODHENI TJA KALONI SA ME MIR. SE ME MIR KA PER TU BER.

Anonimo ha detto...

Компания сапрос предлагает свои услуги в сфере аренды транспорта в Самаре и области более десяти лет. За этот срок в компании появился качественный парк техники, образовалась собственная материально-техническая и обслуживающая инфраструктура, был получен профессиональный опыт в области подъемной техники и перевозок. Компания Сапрос оказывает услуги по аренде строительной техники известным ремонтным и пассажирским фирмам Самары и соседних городов, так и менеджерам не крупного предпрятия, областным заказчикам.

Sapros Ru - [url=http://sapros.ru]фронтальный погрузчик [/url]

Anonimo ha detto...

Битторрент трекер KINORELIZ.NET предоставляет шанс абсолютно бесплатно закачать бесплатно торрент фильмы, музыку, игры, книги, программы, документацию. Открытый торрент трекер - идеальный способ ускорить просмотр кино или прослушивание музыки.

KINORELIZ.NET - [url=http://kinoreliz.net]торрент фильмы[/url]

Anonimo ha detto...

The yearner you exercises you do are very secure. Male Enhancement combines up all
time-tested strategies for Dr. Finn Insect Knudsen M. D - both formative surgeons advance Size Genetic
science as the safest agency to male enhancement.
That is the appeal of a fat approach path, and it is really the hearty
you are loss to come up.

Also visit my web-site: penisadvantage.com

Anonimo ha detto...

Each participant observed benefits all through the overview.


My web site ... nottheads.info

Anonimo ha detto...

This protocol by specification is 10,four hundred baud.
When your verify motor mild is lit, and what ought to you
do, question for a mechanic for aid?

my web site code scanner