22.11.06

Seks Tek Liqeni i Tiranes.

Seks Tek Liqeni i Tiranes.

9 commenti:

Anonimo ha detto...

kush eshte ai palla qe ka vene kete video te liqeni,ajo nuk eshte tek liqeni eshte nje video qe ka marr nga interneti

Anonimo ha detto...

Hahahaha, kjo duket qe eshte fallco se nuk provon rrethanat fare. Mund te jete ne c'faredo vendi te botes.

Nuk e kuptoj pse i vene fallco gjithsesi, nuk eshte AQ e veshtire te shkosh tamam te liqeni dhe te filmosh sex from verteti.

Anonimo ha detto...

kjo puna e videos me duket vari karin

Anonimo ha detto...

o vari karin na i ule jo se na i ngrite

Anonimo ha detto...

kush eshte ai rr.k...........per arsye se nuk bejne ket lloj stili shqiptaret.kan me eksperienc...............prandaj mos ja futni kot............

Anonimo ha detto...

shqiptaret kan eksperience per ti rene me dore ore idiot injorant....aman se mire videot qe jan komplet te degjeneruara por komenten jane edhe me te perdalura.Rinia shqipetare po na nxin fytyren gjithve.turp eshte per te ardh keq.Fjala Nder ne shqiperi eshte bere per ta futur ne muze

Anonimo ha detto...

un nuk po shiqoj as edhe nje qik te videos ktu ne net

Anonimo ha detto...

SEKS SHQIP WWW.DURRESI.FORUMFREE.IT

Anonimo ha detto...

fallco fallco