26.11.06

Gjyste Vulaj - Ndoshta dhe gaboj

Gjyste Vulaj - Ndoshta dhe gaboj
this is the bomb!

1 commento:

Anonimo ha detto...

GJYSTE, ti nuk je e mir po ti je SHUUUUUMMMMMMM E MIR!!!!!