9.12.06

Genocidi ne Ruande

Genocidi ne Ruande me armet dhe trafiket e shtetit Shqiptar.
kërkuam më tej për të zbardhur një faqe shumë të turpshme për këdo shqiptar, atë të shitjes së armëve që u përdorën për të masakuar njerëz të pafajshëm në një vend shumë të largët.
Berisha nuk pranon të kërkojë falje dhe nuk e dimë nëse e vret ndërgjegjja për njerëzit që mund të kenë humbur jetën nga armët dhe nafta e shitur në shkelje të embargove.
E njëjta gjë vlen edhe për Majkon.

1 commento:

Anonimo ha detto...

Nanen ju qifsha pse po rreni kshtu krejt fajet i ka Edi Rama qe po rren kshtu ai socialist ai komunist Edi Rama le te shkojn te dajt e vet ne serbi